Afrika Fest 2016

Update:

11. ročník Afrikafestu, který podporuje sbírku Postavme školu v Africe, již proběhl. Vystoupily kapely Undelayed, Propaganja, Fast Food Orchestra, Factorial! Orchestra, za což jim velmi děkujeme. Večer byl opravdu vydařený. Výtěžek benefičního festivalu 2016 je úžasných 29 428 Kč!

Máme pro Vás máme ještě pár vzpomínkových fotografií z letošní akce.

Děkujeme za přízeň.

  • fotografie z Afrického odpoledne (Markéta Málková) – fotogalerie
  • fotografie z koncertu (Ivan Krejza) – fotogalerie
  • úvodní obrázek a více informací zde

Jedenáctý AFRIKA FEST v Chocni přivítá FAST FOOD ORCHESTRA, PROPAGANJU a FACTORIAL! ORCHESTRA!

Choceň, 2. září – AFRIKA FEST představuje tradiční benefiční akci, která každoročně podporuje celostátní sbírku Postavme školu v Africe. Tuto sbírku pořádá organizace Člověk v tísni. Junák v Chocni už po jedenácté přispívá výtěžkem AFRIKA FESTu, který je jedinečnou akcí v rámci celé republiky. Za deset uplynulých ročníků festival podpořil sbírku částkou bezmála 170 000 Kč a vystoupily na něm kapely jako Mňága a Žďorp, Poletíme?, Blue Effect, Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, Znouzectnost, Květy, Pub Animals, Photolab a další.

Akce vždy začíná zábavným odpolednem od 15.00, kde je připraven bohatý zábavný program v podobě mnoha disciplín, na nichž si děti vyzkouší svoji kreativitu a šikovnost. Navečer se program přesouvá ze Zámeckého parku na nádvoří samotného Zámku v Chocni. Zde od zhruba 18.00 začínají koncerty skupin. Letos je hlavním tahounem skupina FAST FOOD ORCHESTRA. Dále vystoupí skvělá skupina FACTORIAL! ORCHESTRA z Hradce Králové. Vystoupí také kapela UNDELAYED z Chocně a celý festival zakončí kapela PROPAGANJA z Hrušovan u Brna. Celý výtěžek akce je pak poukázán na konto sbírky Postavme školu v Africe.

Akce se koná za podpory města Choceň.
Aktuální informace na: www.facebook.com/afrikafest

Afrika-fest-2016-A3.indd

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: