Celostátní kolo Svojsíkova závodu 2015

Ve dnech od 25. do 28. září se naše družinka Kondorů zúčastnila již posledního, ale za to nejtěžšího kola tradičního skautského závodu Svojsíkova, který se letos konal v dalekém Příboře. Na tento prodloužený víkend se hlídky ocitaly v dávné minulosti, v prostředí slovanském. Kluci se mnoha nejlepších skautských družin z celé republiky nezalekli, přestože s takovýmto závodem neměli zdaleka takové zkušenosti jako ostatní, a vybojovali si krásné 12. místo.

Velice jim gratulujeme!!

http://svojsikuvzavod.cz/galerie/ <- tento odkaz je na oficiální fotky z kde se můžete pokusit ochutnat alespoň trošku tamější skvělé atmosféry 🙂

3. oddíl

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: