Skauting je celosvětová organizace, ke které se hlásí několik desítek milionů převážně mladých lidí. Skauting znamená žít naplno – najít spoustu nových kamarádů, zažívat dobrodružství a dělat svět lepším.  Naším posláním je všestranné rozvíjení osobnosti jedince, prostřednictvím aktivit, her, nezapomenutelných zážitků a mnoha dalších činností. Skautská výchova vyznává především toleranci, přátelství, schopnost spolupráce, ohleduplnost a vztah k přírodě. V České republice patří Junák – český skaut, z. s. se svými 50 tisíci členy mezi největší mládežnické výchovné organizace i díky více než stoleté historii.

Brožura pro rodiče

Propagační video


Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: