Cyperie Larp – 2016 1. běh

Připravujeme pro vás víkendovou larpovou hru. Je otevřená pro všechny, takže neváhejte pozvat i své kamarády, kteří k nám na schůzky nechodí.

        1. 2016 proběhne v Borku u Budislavy fantasy Larp pro mladší hráče 12- 16 let. Ve světě Pohraničí budete se svojí družinou dobrodruhů vyrážet do divočiny a prohledávat ruiny dávných měst v pralesích neznámé Jeřabinové země. Při hledání magické substance éteru budete čelit tajemným nebezpečím a divokým lesním kmenům. Hra je určena skupinám hráčů, kteří se na Larp přihlašují společně jako družina. Každý hráč si vytváří vlastní postavu, vybírá dovednosti a plní tajné cíle. Pro souboje se používá měkčených zbraní. Ve hře máte možnost vyrábět lektvary, otevírat zámky nebo luštit dávné svitky v zapomenutých chrámech.

Registrace na webu byla spuštěna

http://cyperie.webnode.cz/

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: