Kondor – listopad prosince 2016

16.-19.11. Výprava Budislav
Nejbližší akcí je výprava do Toulovcových maštalí. Skauti dostávali propozice na minulé schůzce. Přikládáme je ještě jednou pro vás.
Vyprav se společně s námi na podzimní výpravu na hájenku u Budislavi!
Na programu bude spoustu her, výlety do Toulovcových maštalí a různé další zajímavé aktivity!
Každý účastník bude navíc odměněn drobným bonusem do celoroční hry!

KDY?
16.-19.11. Odjezd ve středu 15:35 z autobusového nádraží v Chocni(Sraz 15:00 v Klubovně)
Návrat v sobotu v 14:20 na autobusové nádraží (v případě změny vás budeme informovat telefonicky)

KDE?
Hájenka Borek nedaleko obce Budislav (49°48’27.739″N, 16°9’15.587″E)

CO S SEBOU?
500 Kč(na cestu, ubytování a jídlo)
jídlo na cestu a večeři, teplé oblečení (dostatek i na převlečení), oblečení na spaní,přezůvky, spacák, hygienické potřeby, DOBRÉ BOTY(nejlépe 2 páry), noviny do bot,
menší batoh na na výpravy po okolí, láhev, věci na schůzku, pláštěnku.

Prosíme aby každý ještě přivezl kus nějaké buchty nebo něco podobného na snídani, moc nám to pomůže. Kontakt na vedoucího: Vojtěch Šaloun 737 003 651

16.12. Vánoční schůzka
Před Vánoci se sejdeme naposled v tomto roce v trochu slavnostnějším duchy při posezení s koledami a cukrovím. Chtěli bychom vás tímto poprosit o několik kousků cukroví na naši Vánoční tabuli.

23.12. Betlémské světlo
Během zpívání koled u Vánočního stromu na náměstí budeme roznášet tradičně Betlémské světlo, které skauti přinášení až z Izraele.
Uvítáme pomoc skautů s roznášením a budeme rádi, když i vy si pro světlo na náměstí přijdete.

betlemskesvetlo2016_cernobila

Webové stránky
Po úpravě našich oddílových stránek jsme se pustili do nové podoby stránek střediskových. Navštívit je můžete na adrese https://chocen.skauting.cz

Za oddílovou radu