Kondor – podzim 2016
Hezký den!
Se začátkem školního roku přichází i začátek roku skautského. Vstupujeme do něj s rekonstrukcí našich kluboven, které dostaly novou podlahu. Nyní pracujeme na opravě omítek a výmalbě. Hned z kraje roku máme naplánovaných několik netradičních schůzek, které jsou popsány níže.
Junák od června letošního roku používá nové logo a vizuální styl (http://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2556-zakladni-info). Nám se nová grafika líbí, začali jsme ji používat také a do nového jsme převlékli i naše webové stránky kondori.skauting.cz. Na stránkách mimo jiné najdete fotky z letošního tábora.
 
Plán
 
2.9.2016 – Afrikafest
Ve spolupráci s organizací Člověk v tísni pořádá Junák sbírku Postavme školu v Africe. My se již po 11. přidáváme s naším Afrikafestem a africkým odpolednem. Více na plakátu v příloze a https://www.facebook.com/afrikafest
 • sraz ve 14:00 u klubovny, následná příprava disciplín na africké odpoledne pro děti
 • konec odpoledne pro děti je v 18:00
 • večer koncerty na nádvoří zámku s individuální účastí

afrikacover

9.9.2016 – Zahajovací schůzka
 • sraz v 16:00 U HEDVY (montovaný most za prejezdem), konec v 18:00 u klubovny
 • s sebou: kroj, buřty
16.9.2016 – Přijímání nových skautů
 • sraz v 16:00 u klubovny, konec v 18:30 u klubovny
 • s sebou: kroj, buřty
 
23.9.2016 – Zahájení celoroční hry
 • je důležité dorazit včas v 16:00 do klubovny! 😉
21.-23.10.2016 – Larp Cyperie 
Fantasy-larpová víkendovka pro družiny dobrodruhů
„Ve světě Pohraničí budete se svojí družinou dobrodruhů vyrážet do divočiny a prohledávat ruiny dávných měst v pralesích neznámé Jeřabinové země. Při hledání magické substance éteru budete čelit tajemným nebezpečím a divokým lesním kmenům. Hra je určena skupinám hráčů, kteří se na Larp přihlašují společně jako družina. Každý hráč si vytváří vlastní postavu, vybírá dovednosti a plní tajné cíle. Pro souboje se používá měkčených zbraní. Ve hře máte možnost vyrábět lektvary, otevírat zámky nebo luštit dávné svitky v zapomenutých chrámech.“
 • Více informací a povinná registrace na http://cyperie.webnode.cz/
 • V případě zájmu o výrobu vybavení se přípravě můžeme věnovat na schůzkách.
 • Jelikož vedoucí musí být na místě a připravovat hru, je doprava na hru i z ní individuální.
 • Hájovna Borek u Budislavi

cyperie_mail

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: