Zdravím všechny a přeji mnoho štěstí a zdraví v novém roce 😀

13. února se již tradičně zúčastníme závodů v České Třebové, kde každoročně rozhodně neděláme choceňskému Junáku ostudu :). Na závody si rezervujte celičký den – vyjedeme ráno (registrace je do 9:15) a vrátíme se v odpoledních, až večerních hodinách. Co si s sebou máte vzít, se dozvíte v příštích schůzkách, vše si společně projdeme – nemusíte se bát, že byste závod nezvládli 😉 S sebou budete potřebovat 40 Kč na registraci + jízdné.

Kdo se chce zúčastnit, dejte nejpozději do 5. února vědět Vojtovi (737 003 651/pansaloun@skaut.cz).

Všichni se na Vás moc těšíme 🙂

vedení 3. oddílu

P. S. Zde je odkaz na propozice k závodu pro zvědavce 😀  http://trojka.e-skaut.cz/stahnete-si/mbh-2016-propozice.pdf

 

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: