V brzkých hodinách dne třináctého v měsíci únoru jsme se sešli v počtu deseti kousků na nádraží v Chocni a vyrazili směr Česká Třebová, abychom se již tradičně zúčastnili závodu skautů, který se koná na počest bratra Břéti, v lesích okolo chaty U Floriána, a naši skauti se zde dlouhodobě umisťují a předních místech. Počasí nebylo ideální, ale i přesto panovala příjemná atmosféra. Během závodu, kdy skauti museli v časovém limitu splnit mnoho úkolů, se našim chlapcům dařilo. Dokázali se výborně poprat i se složitým terénem a orientací podle mapy, za což mají náš obdiv. V konkurenci třinácti hlídek se neztratili a všechny tři týmy skončily v první polovině!

1. místo (Filip, Vojta, Martin)

4. místo (Lukáš, Miki, Kuba Š.)

6. místo (Kuba N., Jack, Houďas)

Děkujeme všech za účast, vynikající umístění a přejeme mnoho dalších úspěchů!

# Jenda, Vojta

 

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: