Memoriál Břetislava Hampla 2014 – výsledky

Večer dne 28. února po schůzce jsme se sešli, abychom se připravili na Memoriál Břéti Hampla, na který každoročně jezdíme. V průběhu večera jsme se naučili nebo jsme si zopakovali pár užitečných věcí a kolem desáté hodiny jsme se vydali na kutě. Brzy ráno jsme se vydali na cestu směr Česka Třebová a kolem 9. hodiny jsme již seděli v teple v chatě U Floriána. Následoval nástup a poté se již naši reprezentanti vydali na neznámou cestu plnou úkolů. Po pár hodinách se nám naši bratři vrátili, což byl úspěch. Na slavnostním vyhlášení jsme se dozvěděli, že hlídka, ve složení Martin, Vojta a Keen, se umístila na krásném pátém místě a naše druhá skupinka: Venca, Jirka a Jack, byla osmá. Tímto bych chtěl všem účastníkům poblahopřát a poděkovat jim, že byli tak odvážní a jako jediní reprezentovali naše středisko na těchto závodech!                                 Jenda

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: