Memoriál Břéti Hampla 2017 – výsledky

Skautky a světlušky i vlčata a skauti vyrazili 11. února srovnat síly s dalšími skautskými středisky na Memoriálu Břéti Hampla, který pořádá středisko Javor v České Třebové. Hlídky závodníků čekalo na trase 12 stanovišť, na kterých byly prověřeny jejich schopnosti v první pomoci, rozdělávání ohně, luštění šifer a dalších dovednostech. Fyzickou zdatnost předvedli závodníci v souboji se sněhem, mrazem a terénem na trase závodu.

Naši závodníci a závodnice obsadili pěkná místa. Světlušky byly ve své kategorii na 4. místě. Skautky, Lucka Dušková, Mája Veselá a Anežka Vávrová, se probojovaly až na stupně vítězů na 3. místo. Vlčata se umístila na 2. místě a hlídka složená z našich vlčat a vlčat z jiných středisek se umístila na 3. místě. Skauti letos bohužel neobhájili loňské 1. místo, ale hlídka ve složení Miki Málek, Kuba Šimek a David Jindra obsadila 2. místo. Druhá skautská hlídka se umístila na místě čtvrtém.

Děkujeme všem za příkladnou reprezentaci našeho střediska Skály Choceň.

Bližší informace o závodu a fotografie

Další fotografie od 4. dívčího oddílu z České Třebové

This article has 2 comments

  1. agen poker Reply

    Untuk mengetahui seberapa sulitnya situs poker online indonesia anda bisa mengunjungi situs poker online resmi untuk daftar poker online sebagai member dan buktikan bahwa anda memang layak bermain di situs poker online terbesar di asia ini.

  2. things to do Reply

    Great write-up, I am a big believer in commenting on blogs to inform the blog writers know that they’ve added something worthwhile to the world wide web!.

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: