Sraz: V Pátek 16. 06. u klubovny v 16:06

Povinné vybavení s sebou

150 Kč na cestu a 50 Kč na jídlo k vaření.

Spacák a karimatka, Stan(y) pro přespání celé skupiny, Plynový vařič (na kterém si jste schopni uvařit večeři), Vybavení na vaření (kotlík, vařečka, nůž, …), Lékárnička, Skautský kroj, Suroviny na sobotní večeři pro vás a ještě jednu osobu navíc., Celta ( alespoň 2 na skupinu), Provázek ( nejlépe prádelní šňůra cca 15 m )

Doporučené vybavení

GPS navigace

Jídlo a pití

Sobotní večeři si budete vařit sami z vlastních dovezených surovin na plynových vařičích. Zvažte, které potraviny vydrží převoz a jaké jídlo budete vařit. Počítejte, že budete mít o jednoho strávníka více, tak ať není o hladu.

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: