Výprava na Budislav – 16.-19. listopadu 2016
Vyprav se společně s námi na podzimní výpravu na hájenku u Budislavi!
Na programu bude spoustu her, výlety do Toulovcových maštalí a různé další zajímavé aktivity!
Každý účastník bude navíc odměněn drobným bonusem do celoroční hry!
KDY?
16.-19.11. Odjezd ve středu 15:35 z autobusového nádraží v Chocni(Sraz 15:00 v Klubovně)
Návrat v sobotu v 14:20 na autobusové nádraží (v případě změny vás budeme informovat telefonicky)
KDE?
Hájenka Borek nedaleko obce Budislav (49°48’27.739″N, 16°9’15.587″E)
CO S SEBOU?
500 Kč(na cestu, ubytování a jídlo)
jídlo na cestu a večeři, teplé oblečení (dostatek i na převlečení), oblečení na spaní,přezůvky, spacák, hygienické potřeby, DOBRÉ BOTY(nejlépe 2 páry), noviny do bot,
menší batoh na na výpravy po okolí, láhev, věci na schůzku, pláštěnku.
Prosíme aby každý ještě přivezl kus nějaké buchty nebo něco podobného na snídani, moc nám to pomůže. Kontakt na vedoucího: Vojtěch Šaloun 737 003 651

Výprava pod taktovkou Martina a Keena na hájenku poblíž Budislavi. Od středy do soboty přes volné podzimní dny. Těšit se můžete na výlety do skal a další zábavný program. Jestli sami máte nějaký tip co v maštalích podniknout, sem s ním!

axe-knife-cup_2